Trendy w makijażu na wiosnę 2018

Trendy w makijażu na wiosnę 2018

Za oknem słonecznie, a to oznacza, że wraz z wiosną nadchodzą nowe, makijażowe trendy, z którymi warto się zapoznać. Sprawdź, co króluje na pokazach mody i co wkrótce będzie cieszyło oko na naszych ulicach. Możesz być zaskoczona!

Elektryczne kolory

Makijaż nude odchodzi tymczasowo do lamusa – wiosna niesie ze sobą żywe, wręcz jaskrawe barwy, które niebawem zagoszczą na powiekach Polek. Nie bój się eksperymentować – sięgaj po kolorowe cienie do powiek, eyelinery, kredki i tusze, które wyróżnią cię z tłumu. Królują żywa fuksja, głębokie indygo i soczysta zieleń.

Powrót brokatu

Brokat, który rządził w latach 90-tych powraca – tym razem w formie sypkich cieni, czy specjalnych, kleistych baz.

Szczypta awangardy

Do pewnego czasu tzw. kocie oko było makijażem wieczorowym – dziś niejedna z nas stosuje go na codzienne wyjścia. Miejsce szokującego make-up’u zajmują niespotykane, geometryczne formy – trójkąty, linie w różnych konfiguracjach. To prawdziwa gratka dla artystek.

Zdrowa cera

W tym sezonie bardziej niż w poprzednich stawiamy na zdrową skórę. To ona jest najlepszym składnikiem każdego makijażu!

Dużo rumieńców

Miejsce konturowania bronzerem i rozświetlaczem z dumą zajmuje stary, dobry róż. Żywe, koralowe, a nawet jaskrawe kolory goszczą na policzkach najsłynniejszych modelek. Dodaj i sobie odrobiny wiosennych rumieńców.

 

Leave a Comment